Рада проведе додаткове засідання заради бюджету

Спікер Литвин підтримав пропозицію Партії регіонів про проведення 30 листопада засідання лідерів фракцій щодо прийняття бюджету на 2011 рік.

Голова Верховної ради Володимир Литвин пропонує провести додаткове засідання парламенту для розгляду проекту держбюджету на наступний рік.

Про це він заявив на погоджувальній раді в понеділок.

"Ми розраховували, що цей документ надійде до Верховної ради на цьому тижні, щоб ми могли його розглянути, скажімо, у четвер. Поки що робота над бюджетом триває. Тому виникає питання, коли ми можемо завершити розгляд цього питання і прийняти рішення", - сказав спікер.

"У нас контрольний день - це десь 23-тє, максимум 24-те (грудня). То можна було би піти на такий крок - скажімо, в ту середу, 8 грудня: зранку засідання, а після обіду парламентське слухання", - додав Литвин.

"Після того, на наступному (пленарному) тижні ми можемо прийняти його за основу і в 20-х числах прийняти його остаточно, бо далі буде проблематично з депутатами. Ви розумієте, що всі будуть прагнути попрацювати з виборцями перед Новим роком", - продовжив спікер.

Зі свого боку, голова фракції Партії регіонів Олександр Єфремов запропонував колегам у вівторок, 30 листопада, обговорити план роботи парламенту до кінця року.

За його словами, відповідне засідання лідерів фракцій могло б відбутися у перерві між пленарними засіданнями Верховної ради.

"Можливо, нам завтра необхідно - за Вашої участі, Володимире Михайловичу (Литвин), та запросивши прем'єр-міністра - у перерві порадитися, як ми будемо завершувати нашу роботу в поточному році", - сказав Єфремов.

"У нас є багато питань, і нам необхідно визначити терміни їх внесення та розгляду", - додав він.

Литвин підтримав пропозицію ПР і наголосив, що ця зустріч, насамперед, повинна стосуватися завершення процесу ухвалення державного бюджету на наступний рік.

Нагадаємо, раніше голова уряду Микола Азаров заявив, що внесення змін до Податкового кодексу не вплине на рішучість уряду прийняти державний бюджет на 2011 рік до 20 грудня.

Читайте також:

Азаров прийме держбюджет-2011 до 20 грудня

Уряд: бюджет-2011 буде прийнятий з 3,5% дефіциту

Українці хочуть бути депутатами, щоб красти гроші з бюджету

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: