Рада прийняла 2-й розділ Податкового кодексу

До другого розділу в редакції проекту Податкового кодексу, підготовленого до другого читання, пропонувалося 729 поправок. Всі вони розглянуті.

Верховна рада на засіданні у вівторок завершила розгляд поправок до другого розділу проекту Податкового кодексу "Адміністрування податків, зборів (обов'язкових платежів)", затвердивши, таким чином, цей розділ.

У цілому до цього розділу в редакції проекту Податкового кодексу, підготовленого до другого читання, пропонувалося 729 поправок. До розділу включено 132 статті.

Нагадаємо, що раніше Верховна рада завершила розгляд поправок до першого розділу проекту Податкового кодексу "Загальні положення", затвердивши таким чином цей розділ.

У цілому до першого розділу пропонувалося 649 поправок.

Як повідомлялося, Верховна рада приступила у вівторок до розгляду проекту Податкового кодексу в другому читанні, яке проходить в режимі голосування за поправки. Більшість парламентарів підтримало пропозицію спікера Володимира Литвина працювати у вівторок до 22:00 і зробити перерву з 14:00 до 16:00.

В той же час, українські підприємці почали масові акції протесту проти ухвалення Податкового кодексу. Зокрема, у Києві зібралося не менше 30 тисяч мітингувальників.

Обурені підприємці закидали Верховну раду туалетним папером і помідорами та звернулися до президента Віктора Януковича з вимогою не ухвалювати документ.

Проект Податкового кодексу ВР розглядатиме принаймні протягом тижня.

Детальніше про Податковий кодекс читайте тут.

Читайте також:

Податковий кодекс у поглядах аналітиків: Про налоговый шмодекс

Суд видав дозвіл на арешт організаторів пікету під Радою

Регіонали зустрілись з підприємцями, що пікетують Раду

Рада затвердила перший розділ Податкового кодексу

Тимошенко покликала обурених підприємців іти на Януковича

У Хмельницькому підприємці штурмували обладміністрацію: губернатор втік

Депутати опрацювали 15% Податкового кодексу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: