Рада провалила створення конкурентного ринку на залізниці

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

"Укрзалізниця" залишається монополістом.

Верховна Рада України не змогла схвалити законопроект про створення конкурентного ринку залізничних перевезень. Депутатам до позитивного рішення не вистачило 24 голосів, повідомляє УНІАН.

За законопроект "Про залізничний транспорт України" (№7316) за основу проголосували 202 народних депутата при необхідному мінімумі в 226 голосів. Спроби повернутися до повторного голосування або відправити законопроект на доопрацювання в профільний комітет також не знайшли підтримки у депутатів.

Документ передбачав надання приватним перевізникам права здійснювати залізничні перевезення. На думку авторів проекту, це сприяло б усуненню дефіциту рухомого складу та покращенню якості послуг завдяки конкуренції на ринку.

Відео"Укрзалізниця" повідомила про рекорд у швидкісних залізничних перевезеннях - економічні новини

Як повідомили в "Укрзалізниці", у липні швидкісні поїзди перевезли 540 тисяч пасажирів, було виконано 847 рейсів. Заповнюваність цих потягів склала 100 відсотків. Це найбільший показник з моменту започаткування в Україні швидкісного руху. Лідери подорожчання серед популярних українських страв стали пісний борщ та вареники з капустою.В Україні споруди метро облаштують автоматичними установками виявлення надзвичайних ситуацій. Більше про економічні новини та курс валют - в нашому огляді. 

"Укрзалізниця" повідомила про рекорд у швидкісних залізничних перевезеннях - економічні новини

Залиште свій коментар

Вибір редакції