Рада схвалила докапіталізацію "Нафтогазу"

Законом передбачено надати уряду право здійснити випуск ОВДП у сумі 10,4 млрд гривень із подальшим придбанням в обмін на ці облігації акцій додаткової емісії НАК "Нафтогаз України".

Кабінет міністрів збільшить статутний капітал НАК "Нафтогаз України" на 7,4 млрд гривень шляхом викупу акцій додаткової емісії за рахунок випуску облігацій внутрішньої державної позики.

Відповідні поправки до закону про держбюджет-2010 у четвер підтримали 248 депутатів Верховної ради.

"Законом передбачено надати Кабінету міністрів право здійснити випуск облігацій внутрішньої державної позики у сумі 10,4 млрд. гривень із подальшим придбанням у державну власність в обмін на ці облігації акцій додаткової емісії НАК "Нафтогаз України", відповідно збільшивши граничний обсяг державного боргу на 31 грудня 2010 року до 318 млрд. 715 млн. 906,3 тис. гривень", - ідеться у пояснювальній записці до документу.

Представляючи законопроект, заступник міністра фінансів Анатолій Мярковський сказав: "Урядом підтримується внесення змін до державного бюджету з урахуванням того, що сума, яку ми капіталізуємо НАК "Нафтогаз України", буде складати 7,4 млрд. гривень".

"Це дасть можливість повністю вирішити питання в цьому році по різниці в тарифах на газ для житлово-комунального господарства", - наголосив він.

Читайте також:

"Нафтогаз" погрожує металургам перекрити газ

Бухгалтер "Нафтогазу" може попросити притулку в Росії

Кучма проти злиття "Нафтогазу" з "Газпромом"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: