Рада скасувала мито на ввезення в Україну гречки

Представники влади за звичкою поклали відповідальність за нестачу гречки на попередній уряд, а також неправильну роботу Держрезерву.

Верховна рада підтримала зміни до митного тарифу щодо розмитнення гречки. До 1 червня 2011 року в Україні діятиме нульовий тариф на розмитнення гречки. За відповідне рішення проголосували 260 депутатів.

Під час виступів представники влади поклали відповідальність за нестачу гречки на попередній уряд, а також неправильну роботу Держрезерву, керівники якого "тепер ховаються за кордоном".

Водночас представник БЮТ Володимир Бондаренко заявив, що гречка – це не озима культура, а отже уряд Тимошенко не міг її сіяти, і це мав робити уряд Азарова. "Якби її посіяла Тимошенко, вона б згнила вся", - доповнив колегу Андрій Шкіль.

Після голосування регіонал Віталій Хомутинник зазначив, що прийняття даного закону дозволить знизити ціну на вітчизняну гречку.

"В законі не сказано, звідки буде завозитися ця товарна позиція. Це може бути Білорусь, Росія або той же Китай. Хоча до китайської гречки дійсно є деякі зауваження. Але головна мета даного закону, щоб внутрішні ціни на нашу вітчизняну гречку були знижені", - сказав він.

На уточнююче питання, чи буде Хомутинник їсти китайську гречку, адже, згідно з висновком експертів, вона призначена для відгодовування худоби, він відповів: "Так, я буду їсти. І ви будете їсти".

Нагадаэмо, уряд домовився з Китаєм про купівлю 20 тисяч тонн гречаної крупи. Першу партію китайської гречки привезуть до України  20-22 березня.

Китайська гречка відрізняється від нашої - вона дрібніша і трохи інша на смак. В уряді кажуть, що в роздрібі імпортна гречка буде продаватися по 14 грн.

Читайте також:

З їдальні Верховної ради зникла гречка

Уряд не побачив дефіциту в Україні - у Росії гречка взагалі по 60 гривень

Китайської гречки вистачить по 250 грам на українця

Добкін 300 тоннами гречки врятував киян від "голодної смерті"

ВідеоРада скасувала мито на ввезення в Україну гречки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: