Рада скасувала пенсійний збір з валютних операцій

Закон передбачає скасування збору на обов'язкове державне пенсійне страхування з операцій купівлі-продажу безготівкових валют.

Верховна рада Україна ухвалила за основу та в цілому законопроект про скасування збору на обов'язкове державне пенсійне страхування з операцій купівлі-продажу безготівкових валют.

Відповідний законопроект №7534 від 04.01.2011р. "Про внесення змін до закону України "Про збір на обов'язкове державне пенсійне страхування", ініційований Національним банком України, підтримали 248 з 365 народних депутатів, зареєстрованих у сесійній залі.

Законопроект розроблено з метою виконання зобов'язань України перед Міжнародним валютним фондом, передбачених Меморандумом про економічну та фінансову політику, укладеним урядом України, Національним банком України та Міжнародним валютним фондом в рамках виконання програми "Стенд-бай", та усунення неузгодженостей між законом України "Про збір на обов'язкове державне пенсійне страхування" та законом України "Про державний бюджет на 2011 р.".

Нагадаємо, 11 січня 2011 р. ВР відмовилась скасувати збір до ПФ з операцій купівлі-продажу безготівкових валют. Тоді відповідний проект (№7534 від 04.01.2011р.), ініційований Національним банком України, підтримали 220 з 378 народних депутатів, зареєстрованих у сесійній залі.

Раніше, Національний банк України вніс до Верховної Ради проект закону №7534 "Про внесення змін до закону України "Про збір на обов'язкове державне пенсійне страхування", в якому пропонує виключити з платників податків юридичних і фізичних осіб, які здійснюють операції з купівлі-продажу безготівкової іноземної валюти.

До цього, НБУ повідомив комерційним банкам, що з 1 липня 2010 р. не буде здійснюватися валютний збір з купівлі-продажу іноземної валюти.

Читайте також:

НБУ пропонує скасувати збір на пенсійне страхування

Янукович змусив підприємців сплачувати в Пенсійний фонд 350 грн

Азаров запевнив пенсіонерів, що після реформи їхнє життя покращиться

ВідеоРада скасувала пенсійний збір з валютних операцій

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: