Рада спростила життя забудовникам

Закон передбачає спрощення системи надання дозволів на будівництво та зменшення термінів розгляду відповідних звернень будівельних організацій.

Верховна рада спростила дозвільну систему для будівельної галузі.

Відповідний законопроект про врегулювання містобудівної діяльності з пропозиціями президента України підтримали 269 народних депутатів.

Окрім спрощення системи надання дозволів на будівництво та зменшення термінів розгляду відповідних звернень будівельних організацій, у законопроекті враховані пропозиції глави держави щодо розширення предмета громадського обговорення забудов територій.

Також у законопроекті враховано пропозицію президента щодо неможливості порушення прав власників тієї чи іншої земельної ділянки шляхом забудови ділянок без згоди власника.

Підтримана також пропозиція президента щодо неможливості скасування низки експертиз для будівництва (екологічної експертизи, експертиз з енергозбереження, з охорони праці та охорони пам'яток культурної спадщини).

Нагадаємо, на початку лютого Віктор Янукович застосував право вето до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" і повернув його до Ради з своїми пропозиціями.

Як запевняють експерти, завдяки цьому закону почне розгойдуватися будівельний ринок, а також розморозиться банківське кредитування, і Україна зможе вийти на докризовий рівень будівництва.

Читайте також:

Янукович ветував будівельну реформу: звужуються права громадян

Азаров: високих цін на житло вже не буде

Рада позбавила захисту покупців житла в новобудовах

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: