Рада ухвалила закон щодо отримувачів соцвиплат. Що чекає на українців

Дата публікації
Рада ухвалила закон щодо отримувачів соцвиплат. Що чекає на українців

УНІАН

Це допоможе заощадити державні кошти.

17 жовтня Верховна Рада ухвалила закон, який запускає моніторинг надання пенсій, пільг, субсидій й інших бюджетних коштів.

Відповідний законопроєкт "Про верифікацію та моніторинг державних виплат" опубліковано на сайті Ради.

Як зазначається, ухвалений документ має сприяти підвищенню оптимізації державних виплат, а також заощадженню ресурсів бюджету й ефективному їх використанню.

Перевірка стосуватиметься всіх українців, котрі отримують допомогу від держави, зокрема пенсії, пільги, субсидії, стипендії, допомоги та інші виплати, що здійснюються за рахунок коштів державного, місцевих бюджетів, фондів загальнообов’язкового державного соціального і пенсійного страхування.

Верифікація буде здійснюватися в інформаційно-аналітичній платформі шляхом застосування комплексу заходів щодо збору, проведення аналізу і порівнянню параметрів інформації. Також будуть виявлятися невідповідності даних в автоматизованих інформаційних системах, реєстрах та базах даних.

Пенсії за вислугою років: як працює ця система та хто має право на виплати

Пенсії за вислугою років: як працює ця система та хто має право на виплати

Нагадаємо, у жовтні в Україні відбудеться індексація доходів українців. Йдеться про додаткові 250 грн. Збільшення торкнеться зарплат держпрацівників, пенсій, аліментів, виплат із безробіття та при виробничих травмах. А також соціальних виплат інвалідам дитинства та на утримання військових.

Наступна публікація