Рада відібрала у регіонала Херсонський машзавод

Депутати визнали, що в 2006 році акції ХМЗ були відчужені з державної власності з порушенням законодавства.

Верховна рада 4 листопада ухвалила рішення про повернення у державну власність Херсонського машинобудівного заводу, що належить керівнику Білоцерківської міської організації Партії регіонів Олександру Олійнику.

За відповідний законопроект, запропонований депутатами від Компартії Петром Симоненком та Катериною Самойлик, проголосували 318 депутатів, зокрема 172 від Партії регіонів, 61 - БЮТ, 20 - НУ-НС, 25 - Компартія, 18 - Блок Литвина та 22 позафракційних депутата.

Як зазначається в пояснювальній записці до проекту закону, "з порушенням вимог законодавства України з державної власності були відчужені пакети акцій ВАТ "Херсонські комбайни", підприємство доведене до банкрутства, а державі нанесено значних збитків".

Нагадаємо, ТОВ "Херсонський машинобудівний завод" було створено на базі виробничих потужностей ВАТ "Херсонські комбайни" в 2006 році. Підприємство спеціалізується на виробництві складної сільськогосподарської техніки. ХМЗ входить до структури ТОВ "НВП "БілоцерковМАЗ" (Біла Церква). Підприємство є єдиним в Україні виробником зернозбиральних комбайнів "Славутич".

Читайте також:

Суд остаточно забрав у росіян "Луганськтепловоз"

Рада вирішила відібрати в регіонала Херсонський машзавод

"Криворіжсталь" можуть вдруге повернути в державну власність

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: