Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Рада відкрила обмін фінансовою інформацією про платників податків з США

У Мінфіні цей крок називають важливим, але чекають на інші.

Верховна Рада України схвалила в другому читанні законопроєкти про розкриття банківської таємниці та доступ до інформації у системі депозитарного обліку, котрі дозволяють обмін фінансовою інформацією зі Сполученими Штатами Америки та світом. Про це повідомляє на своїй сторінці у фейсбук Міністерство фінансів України.

Ще одна перемога, ще один крок вперед! Вперед до обміну фінансовою інформацією зі Сполученими Штатами Америки та...

Опубліковано Міністерство фінансів України Вівторок, 3 грудня 2019 р.

Таке рішення парламенту урядовці називають перемогою і кроком уперед. У повідомленні наголошується, що рішення Ради імплементує угоду FATCA, а "після підписання законопроєктів президентом, податкова служба Сполучених Штатів Америки зможе в автоматичному режимі отримувати дані стосовно американських платників податків від Державної податкової служби України".

Наразі йдеться лише про односторонній обмін інформацією, однак у Мінфіні сподіваються, що модель взаємної передачі даних є справою майбутнього. "Україна впевненими кроками прямує до міжнародних стандартів обміну фінансовою інформацією і найближчим часом планує приєднатися до Багатосторонньої угоди компетентних органів про автоматичний обмін інформацією про фінансові рахунки (Multilateral CompetentAuthority Agreement on Automatic Exchange of Financial Account Information)", - наголосили в міністерстві.

Раніше повідомлялося, що за перші дев'ять місяців 2019-го українські державні банки мають прибуток у понад 30 млрд гривень. У Мінфіні зауважують, що це вдвічі більше, ніж прибуток державних банків за весь минулий рік.

Відео 280 голосів "за": Рада ухвалила основний фінансовий документ країни на наступний рік

Бюджет України на наступний рік нардепи ухвалили і в другому читанні, і в цілому. Ані кінця епохи бідності, ані економічного дива: бюджет -2020 вийшов прагматичним та компромісним. У монобільшості визнають: дива, якого всі хотіли, наступного року знову не буде. Соцвиплати зростають по мінімуму, субсидії урізали до 48 мільярдів.  

280 голосів "за": Рада ухвалила основний фінансовий документ країни на наступний рік

Залиште свій коментар

Вибір редакції