Рада відмовилась від будь-яких претензій до Фірташа і його газу

Депутати відмовились направляти до Генпрокуратури результати розслідування можливих фактів корупційної діяльності компанії RosUkrEnergo.

Верховна рада ліквідувала тимчасову слідчу комісію з розслідування можливих фактів корупційної діяльності компанії Дмитра Фірташа RosUkrEnergo. За відповідну постанову проголосували 247 депутатів при мінімально необхідних 226.

Зокрема, депутати відмовились підтримати ініціативу щодо направлення матеріалів комісії в Генеральну прокуратуру для їх вивчення і відповідного реагування.

Також парламент відмовився публікувати в газеті "Голос України" звіт цієї комісії.

Нагадаємо, на засіданні в п'ятницю Рада планувала заслуховувати звіт комісії з RosUkrEnergo.

За словами голови комісії, депутата Романа Зварича (НУ-НС), в документі зазначається, що комісія не змогла отримати відповіді на запити, які направляла в НАК "Нафтогаз України", Міністерство палива і енергетики, Службу безпеки України, Генеральну прокуратуру і Кабінет міністрів.

Як відомо, Стокгольмський арбітражний трибунал у червні виніс рішення у тривалій суперечці між компанією RosUkrEnergo, співласником якої є Дмитро Фірташ, і НАК "Нафтогаз України" відносно експропріації "Нафтогазом" у січні 2009 року 11 млрд кубометрів газу, що належав RosUkrEnergo.

Рішення суду підтверджує, що спірний обсяг газу був вилучений "Нафтогазом" з порушенням умов контракту, і що "Нафтогаз" зобов'язаний повернути RosUkrEnergo 11 млрд кубометрів газу, та додатковий обсяг газу у розмірі 1,1 млрд кубометрів як неустойку за порушення умов контракту.

 

Читайте також:

Україна погодилася повернути Фірташу газ

Тимошенко назвала RosUkrEnergo "кормушкою" Януковича

У МВС розповіли про стрілянину біля будинку Фірташа

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: