Рада відмовилась запровадити податкові канікули для малого бізнесу

Парламент провалив опозиційний законопроект, яким пропонувалося запровадити податкові канікули на шість років.

Верховна рада на засіданні 22 вересня не підтримала законопроект, яким передбачалося строком на шість років звільнити малий бізнес від сплати низки податків та зборів.

За відповідний документ, запропонований депутатами від БЮТ, проголосували 143 народні депутати при необхідних 226, зокрема 113 від БЮТ, 29 від НУ-НС та один позафракційний депутат. Партія регіонів, комуністи та Блок Литвина у повному складі не підтримали документ.

Також депутати відмовились відправити законопроект на доопрацювання, таким чином він вважається відхиленим.

Документом пропонувалося до 31 грудня 2016 року звільнити фізичних осіб-підприємців, які здійснюють господарську діяльність на самостійній основі без залучення найманої праці від сплати: податку на додану вартість; податку з доходів фізичних осіб; фіксованого податку; плати за землю; ринкового збору; збору за видачу дозволу на розміщення об'єктів торгівлі та сфери послуг; плати за патенти.
 
Положення закону пропонувалося поширити на платників податків, які здійснюють: виробництво товарів (крім підакцизних), сільськогосподарської продукції та її переробку, надання побутових послуг населенню.

Зазначимо, гасло "Податкові канікули для малого і середнього бізнесу на 5 років" було одним із ключових передвиборчих пунктів програми Віктора Януковича.

Нагадаємо також, що 22 вересня на сайті Верховної ради було офіційно оприлюднено проект Податкового кодексу.

Документ передбачає низку нововведень, зокрема у проекті ПК зазначено, що "фізособи, які ведуть господарську діяльність не за місцем державної реєстрації або по всій території України, отримують одне свідоцтво платника податків і платять податок за ставкою 1500 грн з розрахунку на календарний місяць".

З повним текстом нового Податкового кодексу можна ознайомитись тут.

Читайте також:

Азаров: після прийняття Податкового кодексу процвітання одразу не прийде

Азаров передав у Раду новий Податковий кодекс

Азаров передав у Раду новий Податковий кодекс

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: