Рада відмовилася збільшити надбавку педагогам за вислугу років

Законопроектом пропонувалося збільшити надбавку за стаж понад 3 роки до 20%, встановити надбавку за стаж понад 5 років 30%.

Верховна рада відмовилася збільшити надбавку педагогічним і науково-педагогічним працівникам у відсотках від посадового окладу (ставки заробітної плати) залежно від стажу з 10-30% до 20-50%.

За прийняття проекту закону №6701 в першому читанні проголосували 146 депутатів при мінімально необхідних 226.

Законопроектом пропонувалося збільшити надбавку за стаж понад 3 роки з 10% до 20%, встановити надбавку за стаж понад 5 років 30%, збільшити надбавку за стаж понад 10 років з 20% до 40%, понад 20 років - з 30% до 50%.

Пропонувалося також встановити, що що надається педагогам допомога на оздоровлення при відпустці має бути не менше 3 прожиткових мінімумів для працездатних осіб.

Окрім цього, законопроект передбачав введення норми про те, що за заявою педагога йому раз на рік може бути надана матеріальна допомога за рахунок державних коштів для вирішення соціально-побутових питань у розмірі 2 прожиткових мінімумів для працездатних громадян.

Як повідомлялося раніше, 30 листопада 2010 року Рада також відмовилася встановити виплату педагогам пенсії у розмірі 80% зарплати.

Читайте також:

Янукович пообіцяв підвищення зарплат чиновникам

Суд дозволив орендарям не платити шахтарям 20% зарплати

Держстат: 2010 року зарплати зросли на 10%

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: