ВР відмовилася зменшити дефіцит бюджету й не дала грошей на вибори

У проекті змін пропонувалося зменшити надходження податку на додану вартість на 10 млрд грн, в тому числі ПДВ із ввезених в Україну товарів - 5,7 млрд грн.

Верховна рада України не ухвалила законопроект, згідно якого пропонувалося зменшити дефіцит державного бюджету на 3,65 млрд грн, тобто до 4,99% ВВП. Крім того, у відхиленому документі проекту змін до держкошторису передбачалося виділення

Крім того, за результатами виконання державного бюджету за перше півріччя поточного року пропонувалося зменшити доходи бюджету на 13,4 млрд грн.

У проекті змін пропонувалося зменшити надходження податку на додану вартість на 10 млрд грн, в тому числі ПДВ із ввезених в Україну товарів - 5,7 млрд грн.

Надходження коштів від реалізації надлишкового озброєння, військової та спеціальної техніки, іншого майна Збройних сил України пропонувалося розподіляти у таких розмірах: 50% - до загального фонду державного бюджету, 50% до спеціального фонду (2 млрд грн). Крім того, пропонувалося 20% надходжень акцизного збору із вироблених в Україні нафтопродуктів і транспортних засобів, акцизного збору із ввезених на територію України нафтопродуктів і транспортних засобів та ввізного мита на нафтопродукти і транспортні засоби та шини до них спрямовувати до загального фонду державного бюджету (1,8 млрд грн).

Крім того, пропонувалося скоротити інші надходження спеціального фонду, зокрема податок на додану вартість - на 0,45 млрд грн та податок на прибуток - на 0,45 млрд грн.

Пропонувалося зменшити надходження від приватизації державного майна на 3,65 млрд грн (за 5 місяців надходження склали лише 177 млн грн, або 1,8% річної суми).

Виходячи із зменшення ресурсу бюджету пропонувалося скоротити видатки державного бюджету у порівнянні із прийнятим 27 квітня 2010 р. держбюджетом майже на 18,35 млрд грн, у тому числі:

8,75 млрд грн - видатки за рахунок Стабілізаційного фонду (підтримка програм агропромислового комплексу, інвестиційних і інноваційних проектів, вугільної галузі, промисловості, накопичення матеріальних цінностей матрезерву, забезпечення житлом громадян, реалізація програм реформування житлово-комунального господарства та "Питна вода України", соціально-економічний розвиток регіонів, розвиток соціально-культурної сфери). За перше півріччя касові видатки за рахунок коштів Стабілізаційного фонду склали 4,8 млрд грн, або 16% річної суми;

3 млрд грн - трансферти на покриття дефіциту Пенсійного фонду;

2 млрд грн - видатки спеціального фонду Міністерства оборони (за рахунок надходжень від реалізації надлишкового озброєння);

1,8 млрд грн - видатки на утримання та ремонт доріг загального користування;

1 млрд грн - капітальні видатки бюджетних установ;

0,9 млрд грн - видатки на погашення простроченої заборгованості з електроенергії видобувних підприємств;

0,5 млрд грн - додаткові дотації в з державного бюджету місцевим бюджетам;

0,05 млрд грн - економія видатків на проведення виборів;

1,35 млрд грн - зменшення дотації на одну корову, наявну на 1 січня 2010 р.

Крім того, на проведення виборів депутатів місцевих рад, мерів, сільських і селищних голів за попередніми розрахунками додатково необхідно було б спрямувати близько 1 млрд грн.

Читайте також:

Дефіцит держбюджету склав 11,4 млрд грн

Уряд назвав дефіцит держбюджету на 2011 рік

Українська економіка зросла на 6% з початку року

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: