Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Рада ввела обмеження для фізосіб на ввезення товарів з-за кордону

За перевищення норми будуть накладати податки.

Верховна Рада ухвалила закон, відповідно до якого буде накладати податки на тих, хто часто завозить товари через кордон чи пересилає їх.

Без мита можна буде ввозити товари в ручному або супроводжуваному багажі сумою до 500 євро (в аеропортах - до 1000 євро) і вагою до 50 кг. Такі правила діятимуть для тих, хто був відсутній в Україні більше 24 годин і в'їжджає до країни не частіше одного разу протягом 72 годин. За більш частого в'їзду без податків можна ввезти товари на суму тільки до 50 євро. Про це пише "Інтерфакс-Україна".

"Базою оподаткування є частина сумарної фактурної вартості таких товарів, що перевищує еквівалент 50 євро, з урахуванням мита, що підлягає сплаті", - така нова норма введена в Податковий кодекс для тих, хто був відсутній в Україні менше 24 годин і в'їжджає до країни частіше одного разу протягом 72 годин.

До сьогоднішнього часу безподатково товари вартістю до 500 євро і вагою до 50 кг можна було ввозити раз на добу, не перебуваючи за кордоном протягом мінімум 24 години, на чому будується бізнес багатьох так званих "човників".

Рада ввела також обмеження і на безподаткові пересилання товарів фізичним особам у міжнародних поштових та експрес-відправленнях: тепер їх може бути максимум три протягом одного календарного місяця сумарною фактурною вартістю до 150 євро, тоді як починаючи з четвертої посилки вони вже будуть обкладатися податком, митом і акцизом.

Після підписання президентом закон має набрати чинності від 1 січня 2018 року.

Цей документ також передбачає звільнення від податків та акцизів електромобілів, що ввозяться з-за кордону до України.

Залиште свій коментар

Вибір редакції