Рада збереться аж узимку, бо понад 70 нардепів хворі на COVID-19 - Дубінський

Рада збереться аж узимку, бо понад 70 нардепів хворі на COVID-19 - Дубінський

Фото: Право на владу

Законопроєкт про держбюджет-2021 для ухвалення не готовий, каже депутат.

Народний депутат від “Слуги народу" Олександр Дубінський повідомив, що наразі близько 75 народних депутатів хворіють на новий коронавірус COVID-19.

Про це він сказав 19 листопада в прямому ефірі ток-шоу "Право на владу" на телеканалі "1+1".

"У нас близько 75 народних депутатів на сьогодні хворіють COVID-19. Це підтверджений COVID-19. Тому наступне засідання Ради буде тільки на початку грудня, якщо ми його зберемо. Бюджет не готовий. 17 листопада по Бюджетному Кодексу ми повинні були проголосувати в другому читанні. Але на сьогодні голосів під бюджет немає, просто тому що цей бюджет, по суті, є фейковий. Ми досі не розуміємо основні цифри витрат і доходів цього бюджету", - зазначив Дубінський.

За його словами, наразі показники законопроєкту про держбюджет свідчать про те, що майже половина його буде витрачена на виплати за боргами в різній формі.

"Тобто, кожна друга гривня з бюджету піде вже не на коронавірусні фонди, не на дорожні фонди, не на оплату пенсій, не на оплату лікарям або підвищені надбавки", - додав нардеп.

Нагадаємо, Верховна Рада України на засіданні 5 листопада почала розглядати та проголосувала у першому читанні законопроєкт "Про Державний бюджет України на 2021 рік" (№4000). 

Дубінський заявив, що засідання ВР можливо буде в грудні – 75 депутатів хворі на COVID-19

Дубінський заявив, що засідання ВР можливо буде в грудні – 75 депутатів хворі на COVID-19

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Держбюджет-2020
Наступна публікація