Рахунки за компослуги в Києві будуть анонімними

У Києві підготовлено новий бланк рахунку по сплаті житлово-комунальних послуг.

У зв'язку з набранням чинності з 1 січня 2011 року закону "Про захист персональних даних", у Києві підготовлено новий бланк рахунку по сплаті житлово-комунальних послуг.

Про це повідомили у прес-службі КП "Головний інформаційно-обчислювальний центр", яке здійснює виготовлення рахунків на сплату за ЖКГ.

"Згідно з законом, прізвище та ініціали споживача - це інформація персонального характеру. У нових бланках рахунку на сплату за житлово-комунальні послуги друк прізвища та ініціалів споживача не передбачено", йдеться в повідомленні.

Однак, у новій квитанції у лівій та правій відривній її частині, передбачено місце, біля якого у лівій частині рахунку є напис "П.І.Б.", а в правій - напис "П.І.Б. та підпис".

Споживачам рекомендуватимуть у зазначеному місці вписати прізвище та ініціали кульковою ручкою з синьою або чорною пастою, повідомили у прес-службі КМДА.

Нагадаємо, у грудні президент Віктор Янукович підписав прийнятий Верховною радою закон про відновлення стягнення пені за несплату житлово-комунальних послуг з 1 січня 2011 року.

Читайте також:

Янукович відновив пеню за комуналку

Уряд: пеня стимулюватиме українців вчасно сплачувати за комуналку

Новий Житловий кодекс: українців примусово виселятимуть з квартир

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: