Рахункова палата: ВВП в Україні впаде мінімум на 15-18%.

За словами голови Рахункової палати Валентина Симоненка, Державний бюджет 2009 року є "наскирдовавною сумою нереальних доходів і витрат".

Голова Рахункової палати Валентин Симоненко, посилаючись на висновки експертизи, проведеної відомством, заявив, що падіння ВВП в Україні в 2009 році складе щонайменше 15-18%. Він заявив, що у зв’язку з цим державний бюджет-2009 є нереальним. "Тому він не є державним документом, а є наскирдованою сумою нереальних доходів і витрат, заснованих на нереальних макроекономічних показниках", - підкреслив він.

Симоненко, зокрема, заявив, що уряду не вдасться зменшити дефіцит держбюджету в розмірі 65 млрд. грн. за рахунок випуску облігацій внутрішнього державного займу. "Дуже сумнівно, що в нинішніх умовах хтось захоче і придбати. Якщо ж їх купить НБУ, це буде чиста емісія з усіма витікаючими звідси наслідками", - сказав він.

Нагадаємо, раніше "непрофесійним, нереальним та політичним" назвав головний фінансовий документ країни колишній міністр фінансів Віктор Пинзеник.

За словами Пинзеника, бюджет обов’язково треба переглянути, збалансувати його структуру, Пенсійний фонд та план НАК "Нафтогаз України".

Читайте також:

Пинзеник пішов через "політичний" бюджет

Уряд заявляє про "перевиконання плану" з бюджету

Тимошенко проведе нараду з питань заборгованості по зарплаті

Тимошенко буде "спускати з міністрів шкуру" через невиплату зарплат

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: