Raiffeisen скорочує персонал в Україні через нестабільну економіку

Керівництво банку Raiffeisen International висловило занепокоєність нестабільністю економіки в Україні.

Австрійський банк Raiffeisen International оголосив про скорочення кількості персоналу в Україні щонайменше на 10%. Головною причиною цього кроку глава банку Мартін Грюлль назвав нестабільність української економіки.

"Ми і раніше замислювалися про поступове зменшення кількості персоналу в Україні. Фінансова криза прискорила цей процес", - заявив Грюлль на прес-конференції у Нью-Йорку.

Точна кількість робочих місць, які планується скоротити, поки що невідома. За попередніми даними, йдеться щонайменше про десять відсотків загальної кількості співробітників українських філіалів Raiffeisen International.

Відділення банку Raiffeisen працюють в 17 країнах Східної Європи. В Україні він є власником "Аваль банку" - другого за величиною українського банку.

За словами Мартіна Грюлля, нестабільність економіки в Україні, викликана фінансовою кризою, викликає глибоку занепокоєність у експертів Raiffeisen.

Водночас Грюлль упевнений, що ні про банкрутство країни, ні про подальше знецінення гривні наразі не йдеться.

Цього року гривня знецінилася на 60%, продуктивність економіки України скоротилася на 15%. Нещодавно Міжнародний валютний фонд, який раніше надавав Києву фінансову підтримку, вирішив заморозити кредитну лінію до завершення президентських виборів.

Читайте також:

Найбільшому виробнику фосфатів в Україні відключили газ

Нацбанк витратив на підтримку гривні 10 мільярдів доларів

Європа прогнозує обвал української валюти

Найбільші банки України втратили за місяць майже 2 мільярди

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: