Ранок для російського рубля почався з падіння на валютних торгах

Офіційний курс долара в РФ становить 75,45 рубля.

Учорашні, 18 лютого, торги на Московській біржі російський рубль завершив знеціненням – основна валюта додала в ціні протягом дня рубль і більше. Зокрема, долар здорожчав до 76,35 рубля, євро – до 84,71. Сьогодні, 19 лютого, ця валюта здорожчала ще на 20 копійок.

Рубль падає синхронно з цінами на нафту на світовому ринку. Протягом останньої доби основні сорти "чорного золота" здешевшали на один долар. Сьогодні, 19 лютого, вранці за київським часом на торгах на світовому ринку європейська нафта Brent коштує майже 34 долари США за барель, американська WTI - 30,5. Такі дані наводить Bloomberg.

В офіційних курсах Центробанку РФ основна валюта навпаки здешевшала на 2-3 рублі: долар - 75,45, євро – 84,05. Це пов'язано з тим, що регулятор установлює курси валют в обід на наступний день. А саме вчора в цей період нафта дорожчала, тож і рубль зміцнювався. Хоча під вечір ситуація кардинально змінилася.

Нагадаємо, рубль останні два роки активно знецінюється через західні санкції та дешеву нафту. Нині уряд РФ розробляє антикризовий план, на обов'язкові заходи для якого потрібно віднайти додатково 600 млрд рублів. Тим часом експерти порахували, що протягом чотирьох років через санкції та дешеву нафту Росія втратить до 600 млрд доларів США.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: