Регіонали обіцяють представити бюджет після визначення ціни на газ

Глава фракції ПР Єфремов заявив, що наразі тривають переговори з Росією щодо визначення ціни на газ, і на наступний день після їх завершення бюджет подадуть до ВР.

Кабмін внесе проект бюджету на 2010 рік у Верховну раду наступного дня після того, як буде визначена ціна на російський газ.

Про це у ВР заявив глава фракції Партії регіонів Олександр Єфремов.

"Бюджет на 2010 рік готовий, але ще продовжується наочна робота з РФ щодо визначення ціни на газ. Ми розраховуємо, що наші колеги з РФ зрозуміють ситуацію, в якій знаходиться Україна. Думаю на якихось умовах домовиться про нижчу ціну... Якщо працювати далі за договором, що діє, то з другого кварталу 2010 року ціна газу для кінцевих споживачів буде 450 доларів за 1 тис. куб. м. Таку ціну не витримає ніхто, ні населення, ні підприємства, особливо хімічні... Як тільки будуть досягнуті домовленості, вже наступного дня бюджет буде поданий до парламенту", - сказав Єфремов.

Він підкреслив, що процедура не буде порушена, якщо цього тижня буде розглянута програма соціально-економічного розвитку на 2010 рік в умовах, коли проект бюджету не поданий.

Нагадаємо, раніше Кабінет міністрів переніс представлення проекту бюджету на 12 квітня, яке так і не відбулося.

Тоді  віце-прем'єр-міністр Андрій Клюєв відзначив: "Як тільки буде відомою ціна на газ, я думаю, що ми одразу ж внесемо бюджет, тому що це єдина цифра, яку нам треба там поставити. Решта в нас уже готове".

"330 доларів за 1 тисячу кубометрів у другому кварталі - це непідйомна ціна. Ми і так допомагаємо НАК "Нафтогаз", металургам та комунальним підприємствам. Як тільки буде цифра (ціна газу), відразу будемо подавати проект бюджету до парламенту", - зазначив він.

Читайте також:

Україна буде торгуватися з Росією за газ "на корпоративному рівні"

Презентація бюджету-2010 не відбулася через дорогий російський газ

Уряд відмовився розглядати проект держбюджету-2010

ВідеоРегіонали обіцяють бюджет після визначення ціни на газ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: