Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Регуляторна служба визнала, що не зможе оскаржити підвищення ціни на газ

Новий тариф почне діяти від 1 листопада.

Регуляторна служба України не зможе оскаржити рішення Кабміну про підвищення від 1 листопада вартості газу для населення, хоча і не погодила проект цього документу. Раніше у відомстві заявляли, що розробники постанови не дотрималися принципів регуляторної політики.

Глава Регуляторної служби Ксенія Ляпіна зазначила, що її відомство може висловлювати свої зауваження і побоювання лише до ухвалення акту урядом. У діях щодо вже ухвалених Кабміном документів служба обмежена законом. Прислухатися до думки регуляторної служби чи ні - справа прем'єр-міністра. Про це пишуть "Українські новини".

"За статтею 29 закону (про засади регуляторної політики в сфері господарської діяльності) ми маємо такі повноваження лише щодо рішень служб, міністерств, а щодо рішень Кабміну таких повноважень немає. Ми можемо аналізувати урядові проекти лише на стадії їхньої підготовки. Якщо постанова ухвалена і набула чинності, повноважень оскаржувати її у нас немає", - сказала Ляпіна.

Нагадаємо, Кабмін оприлюднив постанову, згідно з якою ціна на газ повинна зрости у три етапи: 1 листопада 2018 року, 1 травня 2019-го та 1 січня 2020-го.

ВідеоУряд офіційно повідомив, як зростатиме ціна на газ для населення

Вже офіційно відома остаточна ціна на газ. Цього тижня Уряд на своєму порталі опублікував постанову, де чітко прописані строки зростання ціни на газ для населення. 8550 гривень – це лише перша хвиля. Стільки платитимемо за тисячу кубів від 1 листопада цього року і до 1 травня наступного. 

Уряд офіційно повідомив, як зростатиме ціна на газ для населення

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції