Рекордно зріс рівень довіри до світової економіки

У той же час, збільшення довіри до світової економіки може підтримати ралі на фондовому ринку, що спостерігалися в останні три місяці.

Довіра до світової економіки збільшилася в червні. Це вже третій місяць поспіль, на тлі скорочення втрат американського ринку праці, а також збільшення обсягів промислового виробництва у багатьох країнах, свідчать дані опитування, проведеного агентством Bloomberg по всьому світу.

Так, індекс Bloomberg Professional Global Confidence злетів в цьому місяці до 43,57 пункту - максимального рівня з початку відстеження цих даних в листопаді 2007 року. У травні цей індикатор становив 38,72 пункту.

Як повідомляється, значення індикатора нижче 50 пунктів свідчить про те, що кількість песимістів перевищує кількість оптимістів.

У той же час, збільшення довіри до світової економіки може підтримати ралі на фондовому ринку, що спостерігалися в останні три місяці, що було обумовлено, зокрема, збільшенням обсягів промвиробництва в Китаї та Японії, а також уповільненням темпів падіння ділової активності в сфері послуг і виробничому секторі єврозони, вважають експерти.

Зазначимо, що Міністр фінансів США Тімоті Гайтнер заявив, що "глобальний шторм демонструє ознаки ослаблення".

В опитуванні, проведеному з 1 по 5 червня, взяли участь більше 2,4 тис. респондентів.

Читайте також:

Україна на останньому місці по виходу з кризи

Світова економіка почала виходити з кризи

Українська економіка стала найгіршою в СНД

Китай першим подолає фінансову кризу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: