Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Релігійні організації збільшили споживання газу, який вони купують за пільговими цінами

Зростання показника відбулося на 12%.

Доки вся Україна економила на споживанні газу, релігійні організації торік навпаки збільшили його використання на 12%. Для релігійних організацій він майже вдвічі дешевший, ніж для населення – 3,91858 грн за один кубометр проти 6,9579 грн. Тож просто не виключені корупційні махінації.

Релігійні організації отримують газ за пільговою ціною в рамках спеціальних зобов'язань. Споживання збільшили на 2 млн кубометрів - до 19 млн кубометрів. Про це свідчать дані НАК "Нафтогаз України", пише "Інтерфакс-Україна".

Ця цифра враховує як пряме споживання, так і споживання газу ТКЕ для потреб теплопостачання та гарячого водопостачання релігійним організаціям.

У той же час усі інші споживачі України, крім релігійних організацій, торік скоротили споживання газу (населення - безпосередньо на 6%, ТКЭ для потреб населення - на 19%, промисловість - на 6%), або ж зберегли його не попередньому рівні (бюджетні установи).

Нагадаємо, через "недореформу" зі спеціальними зобов'язаннями з підприємств "Нафтогазу" за два роки вивели понад 110 млрд грн.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції