Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Рева розповів, скільки українських заробітчан постійно працюють за кордоном

У Мінсоцполітики не очікують великого зростання міграції у цьому році.

За кордоном постійно працюють близько 3,2 млн українців, заявив на пресконференції міністр соціальної політики України Андрій Рева.

За його словами, періодично за межами України працювали близько 7-9 млн наших співгромадян, передає НВ Бізнес.

"Якщо дивитися за обсягами переказів грошей в Україну, то в цьому році великого приросту не спостерігається. Це говорить про те, що великого зростання міграції не спостерігається", — сказав міністр.

Рева додав, що найбільша хвиля міграції з України спостерігалася в 90-х роках, коли країну покинули близько 7 млн працівників. На початку 2000-х вони стали повертатися на батьківщину. Друга хвиля трудової міграції спостерігалася у 2015—2017 роках.

Як повідомлялося раніше, громадяни України, які працюють у Польщі, забезпечують 20% економічного зростання у частині пропозиції цієї країни. Про це повідомив заступник директора Департаменту економічного аналізу Національного банку Польщі Яцек Котловський. За його даними, наразі 4-5% усіх, хто працює в Польщі, є українцями.

Відео У Польщі вирішили захистити українських заробітчан – Економічні новини

У Польщі вирішили захистити українських заробітчан. Як саме - дивіться в економічному огляді після свіжого курсу валют. Розповімо також про зміни, які готують для отримання монетизваних субсидій та чому такі дорогі абрикоси.  

У Польщі вирішили захистити українських заробітчан – Економічні новини

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції