Ревізори оцінюють збитки від держзакупівель в 10 мільярдів

Обсяг збитків державі, який наноситься в результаті застосування різних незаконних схем, в т.ч. держзакупівель у одного учасника сягає 10 мільярдів гривень.

Збиток держави від порушень у системі державних закупівель становить 10 мільярдів гривень.

Про це заявив керівник Головного Контрольно-ревізійного управління України (ГоловКРУ) Петро Андрєєв.

"Найбільший обсяг розкрадань йде через закупівлю державою послуг і матеріальних цінностей. Мільярди бюджетних коштів продовжують розкрадатися за раніше створеним схемами", - зазначив він.

"За нашими оцінками, обсяг збитків державі, який наноситься в результаті застосування різних незаконних схем, в т.ч. держзакупівель у одного учасника сягає 10 мільярдів гривень", - сказав глава ГоловКРУ

Андрєєв також підтвердив інформацію, озвучену на засіданні Кабміну, про те, що в 2010 році міністр економіки Василь Цушко всього за півроку підписав 2600 дозволів на закупівлі в одного учасника, в той час як Богдан Данилишин, який зараз переховується за кордоном, за 2 роки роботи - всього близько 1000 дозволів.

"Цю інформацію Мінекономіки озвучив Вадим Копилов (заступник голови Мінекономрозвитку). У результаті було прийнято рішення, і заступник міністра економіки Олександр Сухомлин, що відповідає за держзакупівлі, і ряд співробітників апарату були відсторонені від займаних посад", - уточнив чиновник.

Читайте також:

Збитки від дій Луценка на посаді міністра оцінили в мільйон

"Нафтогаз" прогнозує збитки в 17 мільярдів від продажу газу промисловцям

Аграрії звинувачують уряд в мільярдних збитках

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: