Рейтинг Греції рекордно знизили

Загальний держборг Греції складає близько 350 мільярдів євро.

Міжнародне рейтингове агентство Moody's знизило суверенний рейтинг Греції до "Ca" з "Caa1".

У четвер, 21 липня, лідери країн єврозони оголосили про виділення 159 млрд євро на допомогу Греції, 50 млрд з яких внесуть утримувачі облігацій країни.

У липні рейтинг Греції у черговий раз понизило агентство Fitch, пригрозивши дійти з рекордно низького рівня "ССС" до "обмеженого дефолту".

На сьогодні держборг Греції складає близько 350 мільярдів євро.

Напередодні європейські лідери вирішили збільшити більш ніж удвічі 110-мільярдний кредитний пакет, отриманий Грецією з травня 2010 року. Нове фінансування Греції буде включати 109 мільярдів євро від країн єврозони і Міжнародного валютного фонду, а утримувачі грецьких облігацій внесуть ще 50 мільярдів євро, погодившись обміняти або перепродати папери з дисконтом.

Прийняте на саміті рішення покликане зупинити поширення боргової кризи в Європі. На новини вже відреагували інвестори - євро уранці торгувався на рівні 1,4389 дол.

Нагадаємо, у минулому році ЄС та МВФ погодилися виділити Греції 110 млрд євро. Гроші поступають окремими траншами і допомагають Афінам погашати раніше випущені облігації.

Багато експертів не вірять в здатність Греції відновити економіку до 2014 року. 17 червня колишній глава Федеральної резервної системи США Алан Грінспен заявив, що дефолт Греції є практично неминучою подією, яка може підштовхнути американську економіку до нової рецесії.

Читайте також:

Кожен європеєць заплатить 500 євро за борги Греції

Євросоюз і МВФ дадуть Греції 109 мільярдів євро

Берлін і Париж домовилися про порятунок Греції

Боргова криза Європи може вдарити по економіці України

Агентство Fitch Ratings знову знизило рейтинг Греції

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: