Рейтинг найвищих зарплат в Україні: найбільше отримують гендиректори

Найбільш високооплачуваними залишаються генеральні директори. Середня зарплата по цій позиції становить 40 тис. грн.

Кадровий портал "HeadHunter Україна" склав рейтинг найбільш високих зарплат в січні.

Як передає портал "Дело", минулого місяця, як і протягом усього 2010 року, найбільш високооплачуваними залишаються генеральні директори. Якщо за підсумками минулого року середня зарплата по цій позиції становила 40 тис. грн, то в першому місяці 2011 року вона становить близько 50 тис. грн.

До списку лідерів топ-10 високооплачуваних професій потрапили ІТ-директори і директори з персоналу із зарплатами 25 і 20 тис. грн відповідно.

З початком нового року зросли зарплати найбільш дефіцитних ІТ-фахівців. Українські компанії готові платити C++ і PHP-девелоперам в середньому 15 і 9 тис. грн на місяць відповідно. Для порівняння, у минулому році середня зарплата на позиції C++ developer становила 13,6 тис. грн, а PHP-шників - 7,5 тис. грн.

У січні зменшилася середня зарплатна пропозиція для фінансових директорів. Якщо за підсумками 2010 року вони заробляли 25 тис. грн, то зараз їм пропонують майже вдвічі менше - 15 тис. грн. Зарплати бренд менеджерів залишилися без змін - в середньому 8 тис. грн.

Як зазначають експерти HeadHunter, українські компанії вважають за краще не афішувати свої зарплатні пропозиції на сайтах з працевлаштування.

В Україні лише 20% роботодавців публікують пропозиції по заробітній платі. Для порівняння, у Росії цей показник становить 60%, а у Великобританії - 90%.

Читайте також:

Держстат: 2010 року зарплати зросли на 10%

Експерти: в 2011 році знайти роботу стане легше, а зарплати зростуть

Найвищі зарплати в Україні отримують фінансисти й транспортники

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: