Резерви Росії за тиждень "схудли" на 9 мільярдів доларів

Російський Центробанк зи 7 днів "спустив" на підтримку курсу рубля 9 мільярдів доларів.

Обсяг міжнародних резервів Росії за тиждень з 23 по 30 вересня скоротився на 9,2 мільярда доларів до 516,8 мільярда, повідомили у Центробанку РФ. На 23 вересня резерви країни складали 526 млрд доларів.

Одним з факторів, що впливають на зниження обсягу резервів, стала підтримка курсу рубля, яку здійснював ЦБ. 5 жовтня голова Банку Росії Сергій Ігнатьєв оголосив, що протягом вересня ЦБ продав на валютному ринку близько восьми мільярдів доларів, а 4 жовтня - ще 1,150 мільярда доларів.

6 жовтня перший заступник голови ЦБ Олексій Улюкаєв заявив, що в середу, 5 жовтня, Банк Росії продав на внутрішньому ринку близько 400 мільйонів доларів. За словами Улюкаєва, верхня межа коридору бівалютного кошика зараз перебуває на рівні 37,6 рубля. Наприкінці вересня верхня межа становить 37,5 рубля, а нижня - 32,5 рубля.

Влітку 2008 року російські резерви досягли максимальної позначки, наблизившись до 600 мільярдів доларів. У період загострення кризи ЦБ був змушений витратити значну частину резервів (близько 200 мільярдів доларів) на поступову девальвацію рубля.

Як повідомлялось, золотовалютні резерви України за останній місяць скоротилися на 3 мільярди доларів.

За станом на 31 серпня золотовалютні резерви України складали 38,189 млрд дол., на сьогодні вони становлять 35 млрд дол.

Читайте також:

Нацбанк накопичив рекордні золотовалютні резерви

Нацбанк за місяць розтратив 3 мільярди доларів держрезервів

У Білорусі закінчуються золотовалютні резерви

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: