Президентські вибори рекордно обвалили економіку Аргентини

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Національна валюта втратила майже третину вартості.

Фондовий ринок Аргентини та національна валюта песо різко рухнули 12 серпня через підсумки президентських виборів, перемогу на яких здобув опозиційний кандидат Альберто Фернандес.

Аргентинський песо на старті сьогоднішньої сесії втратив понад 25% до американської валюти. Періодично курс долара зростав відносно песо на 37%, після чого скорегував зростання до 30%. Курс опускався майже до 62 песо / $1, за даними на 18:30 він становить 56 песо / $1, що на 24% нижче рівня попередньої сесії.

Фондовий індекс Merval втрачає понад 28%, його падіння є найістотнішим від 2008 року.

За результатами обробки 99% бюлетенів, Фернандес, який конкурував з колишнім президентом країни Крістіною Кіршнер, отримав 48% голосів, тоді як діючий президент Маурісіо Макрі набрав лише 32% голосів.

Кіршнер була президентом Аргентини протягом восьми років - до 2015 року. У період її президентства Аргентина оголосила про дефолт за боргом, націоналізувалися компанії і вводилися заходи валютного контролю. Адміністрація Кіршнер виявилася замішаною в ряді корупційних скандалів, а її саму звинуватили у хабарництві.

Відео Курс валют і борги по зарплатах – Економічні новини

Держстат повідомив про зростання заборгованості по виплаті зарплат. Тільки за червень сума збільшилась на 140 мільйонів гривень. Заборгованість зросла у 17-ти регіонах України, - дивіться у сюжеті.

Курс валют і борги по зарплатах – Економічні новини

Залиште свій коментар

Вибір редакції