Ринок, спекулянти чи карантин: чому в Україні зростають ціни на продукти і на що чекати далі

Дата публікації
Перегляди
10к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Ринок, спекулянти чи карантин: чому в Україні зростають ціни на продукти і на що чекати далі

Фото: УНІАН

Стабільне зростання цін на продукти харчування спустошує гаманці споживачів.

В Україні у продуктових магазинах подорожчали практично всі харчі. Пачка чаю, наприклад, на пару гривень, а кави – одразу на 30. Яйця й олія взагалі за якийсь місяць злетіли в ціні ледь не вдвічі. Стабільне зростання цін на продукти харчування спустошує гаманці споживачів.

Про це йдеться 7 лютого в сюжеті ТСН.Тижня.

Їси і плати

Останнім часом українці не встигають запам'ятовувати нові цінники.

"М'ясо ціни зростають, тому що закупівельна ціна підросла вже. Ціни на свинину 120-130, 160 задня. Яловичина на 20-30 грн дорожче", - каже продавчиня Олена.

Зима в розпалі, зелень росте лише парникова разом з цінниками. За кілограм петрушки правлять 120 грн.

"Наша зелень невигідна, якщо наші помідори. Азербайджан привіз нам помідори рожеві 35 гривень ми продавали. Наші українські коштують 120. У нас дуже дорогий газ. І нашим підприємцям невигідно дуже", - розповідає продавчиня Марина.

Ціна на моркву змінилася десь на гривню. Проте, фахівці кажуть, що на овочеві розцінки зараз гріх нарікати.

"Якщо збиратися варити борщ, то сьогодні якраз час купляти овочі і борщовий набір. Можливо, за місяць-півтора ціни на овочі у нас, на жаль, будуть трошечки дивувати в гіршому напрямку, тому що ціни і на картоплю, і на буряк, і на моркву вони підуть вверх", - повідомив економіст Олег Пендзин.

На соняшникову олію ціни нині найвищі за останні 6 років. Разом із тим, об'єм тари зменшується, а ціна росте. Як пояснили експерти, утискати упаковки олійників змушує, серед іншого, менший ніж зазвичай останній урожай соняха.

"Власне олія є результатом зменшення виробництва насіння, збільшення витрат на енергоносії, на заробітну платню", - зазначає економіст.

Пояснення, звичайно, можна знайти з будь-якого приводу. А ось перевірити чи це правда - складніше. У державі зараз ніхто не відповідає за адекватність цін на харчі. Навіть експерти до кінця не знають, чому відбуваються метаморфози і з цінами, і з вмістом продуктів.

"Мені не зовсім зрозуміла ця ситуація. Це все прикривається тим, що зараз у нас карантин і нічого подивитись не можна", - каже професорка, експертка з якості харчів Олена Сидоренко.

Але українців вже попереджають про зростання до 10% цін на хліб і крупи. Здорожчав цукор.

"Коли ми з вами говоримо про хліб масових сортів, там ріст дійсно десь 8-9%, а в той же час торти, тістечка, зросли значно більше. Тому що є перекидання до деякої міри вартості з соціально значимих сортів на те, що є майже розкішшю", - каже економіст Олег Пендзин.

Ціни за яйця доходять до 5 грн за штуку.

"Зросли ціни на зернові. Ми маємо розуміти, що у вартості яйця, наприклад, 60% вартості це є комбікорм. Комбікорм це є кукурудза", - пояснює економіст.

Економісти доводять, що харчі коштують стільки, скільки повинні. Біда в тому, що українці мало заробляють. І відсоток того, що із заробленого віддають на їжу, - найвищий у Європі.

"Українська сім'я витрачає 50 відсотків своїх доходів на харчі. Європейські - від 12 до 18. Ціни одні й ті самі, а доходи різні", - повідомив Олег Пендзин.

Арифметика від виробника

Картопля все ще залишається для українців другим хлібом. У сховищі після зимівлі бульба збережеться якісною лише за сталої температури, вологості та вентиляції. А підтримувати цей мікроклімат – дорого.

"Ми сьогодні знаємо, які тарифи на електроенергію, яка ціна газу, тому безумовно картопля, як продукт, вона не може бути дешевою", - каже засновник агрофірми Микола Гордійчук.

Гектар картоплі коштує для бізнесу 120 тисяч гривень, а, наприклад, сої - вдесятеро менше.

І подібну історію розкаже чи не кожен аграрій. Та ще й додадуть про відсутність державної підтримки для будь-якого сектору сільського господарства.

"Коли ми з вами говоримо про ріст цін, там в дійсності якоїсь спекулятивної складової не так є багато", - зазначає економіст Олег Пендзин.

Новини тижня: чому подорожчали продукти в українських супермаркетах

Новини тижня: чому подорожчали продукти в українських супермаркетах

Новий індекс борщу

Середня ціна борщового набору для приготування страви на сім'ю із чотирьох чоловік складає понад 200 гривень:

  • реберця свинячі – 100 грн;
  • картопля – 10 грн;
  • капуста – 5 грн;
  • буряк – 5 грн;
  • морква - 3 грн;
  • цибуля – 5 грн;
  • квасоля – 20 грн;
  • помідори консервовані – 25 грн;
  • сало – 30 грн;
  • часник – 5 грн.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
10к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація