Рішення Стокгольмського арбітражу у справі з "Газпромом" очікується до кінця березня 2017 року

У позові "Нафтогаз" вимагає перегляду ціни на російський природний газ.

"Нафтогаз України" очікує рішення Стокгольмського арбітражу у справі з російським "Газпромом" щодо контракту на закупівлю газу до кінця березня 2017 року.

Про це повідомив головний комерційний директор "Групи Нафтогаз" Юрій Вітренко на своїй сторінці у Facebook.

"Завершився другий тиждень. Завтра перерва. Потім ще три дні слухань", - зазначає Вітренко.

У відповідь на запитання одного з підписувачів стосовно подальшої процедури Вітренко розповів наступне: "Потім може бути ще одна подача документів (post-hearing briefs), і можуть бути ще залучені додаткові експерти (незалежні, для самого суду). Але рішення у будь-якому випадку має бути до кінця березня".

"Точної дати по другому контракту ще немає. Але очікується не пізніше кінця червня", - продовжив він.

За словами Вітренко, на відміну від звичайного судового процесу, арбітражний процес - конфіденційний. Проте інші учасники процесу можуть писати від свого імені про загальні речі.

Нагадаємо, 25 вересня в Арбітражному інституті Торгової палати Стокгольма розпочався процес за позовом НАК "Нафтогаз України" до російського "Газпрома".

Як відомо, в першому позові НАК "Нафтогаз" проти "Газпрому" містилися претензії на суму близько 6 млрд доларів. "Нафтогаз" вимагав перегляду ціни на російський природний газ, яка була закріплена контрактом купівлі-продажу від 19 січня 2009 року.

Другий позов "Нафтогазу" проти "Газпрому" українська компанія подала у Стокгольмський арбітраж 13 жовтня 2014 року. Сума претензій за ненадані російською стороною обсяги газу для транзиту НАК тоді оцінив в 3,2 млрд доларів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: