Ритуальні послуги в Києві подешевшають удвічі

Київська міська державна адміністрація має намір навести порядок у сфері надання ритуальних послуг і знизити ціни на ці послуги до 50%.

Київська міська державна адміністрація прогнозує зменшення вартості ритуальних послуг на 50%. Про це в ході колегії міськадміністрації повідомив начальник Управління ритуальних послуг Борис Фролов

За його словами, комерційні структури практично повністю витіснили комунальні підприємства з ринку ритуальних послуг, а відсутність нормативної бази створила умови для неконтрольованого зростання цін, "які дійсно є захмарними".

По словах Фролова, вартість поховання в Києві сьогодні сягає 29 тыс. грн. Комунальні структури перебирають на себе ті ритуальні послуги, які повинні надаватися у тому числі і безкоштовно. Зокрема, це стосується перевезення тіл померлих з будинку до моргу. Також комерційні структури практично повністю монополізували надання послуг з підготовки тіл померлих до поховання.

Фролов заявив, що після наведення ладу в цій сфері київська влада має намір добитися зменшення цін на поховання до 50%. Він підкреслив, що згідно з чинним законодавством єдиними підприємствами, які мають право на надання ритуальних послуг являється комунальне підприємство. При цьому, комерційні структури повинні укладати угоди з комунальними підприємствами, проте жодна з більш як 40 комерційних фірм таких договорів не має.

Нагадаємо, КМДА планує також створити Похоронний дім, де будуть об'єднані різні ритуальні служби, розташовані "зали для прощань" і продаватимуть ритуальну атрибутику.

Читайте також:

Київська влада відкриє Похоронний дім

FEMEN влаштували голий протест на кладовищі

У Києві з'являться приватні кладовища

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: