РНБО дозволила виділити додаткові майже 7 мільярдів силовикам до кінця року

Радбез підтримав рішення Кабміну.

Рада національної безпеки і оборони України на засіданні підтримала рішення Кабміну про збільшення фінансування силових відомств. Про це повідомляється на сайті секретаря РНБО.

До закону "Про Державний бюджет України на 2016 рік" пропонується внести зміни, за якими додаткові кошти до кінця року отримають Міністерство оборони України, Служба безпеки України, Головне управління розвідки Міністерства оборони України, Національна поліція України, Державна прикордонна служба України та інші силові структури.

"Особливу увагу було приділено питанням соціального забезпечення військовослужбовців та поліцейських", - зазначається повідомленні Радбезу.

Передбачено збільшити фінансування Міністерства оборони України на 3 млрд 800 млн грн, Головного управління розвідки Міністерства оборони України – на 175 млн грн, Національної поліції України – на 2 млрд 4 млн. 800 тис. грн, Державної прикордонної служби України та інших силових структур – на 782 млн 700 тис. грн, Служби безпеки України – на 128 млн 500 тис. грн, Управління державної охорони України – на 51 млн грн.

Проект бюджету на наступний рік дивіться у нашій інфографіці: 

проект Держбюджету 2017, інфографіка

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: