Робоча група при Кабміні завтра завершить роботу над проектом Податкового кодексу

Сергій Тігіпко повідомив, що урядова робоча група вже незабаром завершить роботу над проектом нового Податкового кодексу.

Робоча група при Кабінеті міністрів завтра, 5 серпня, завершить роботу над проектом Податкового кодексу. Про це сьогодні, 4 серпня, в Києві журналістам заявив віце-прем'єр-міністр Сергій Тігіпко.

До теперішнього часу до кодексу вносилися пропозиції від представників інвесторів, великого, середнього і малого бізнесу. "Ми вже закінчуємо внесення необхідних поправок і завтра о 15:30 будемо обговорювати текст з депутатами профільного комітету Верховної ради. І будемо мати базу", - заявив Тігіпко.

За словами віце-прем'єра і лідера "Сильної України", в остаточному варіанті кодексу, зокрема, буде закладено механізм автоматичного відшкодування ПДВ експортерам, облік з податку на прибуток підприємств буде наближений до бухгалтерського обліку, а норми оподаткування банків і фінансових організацій будуть наближені до європейських стандартів. Також будуть вилучені норми, які дискримінують малий бізнес.

Робоча група віце-прем'єра винесе доопрацьований текст кодексу на розгляд уряду з тим, щоб вже на початку вересня документ був переданий у Верховну раду і проголосований. "Упевнений, що депутати проголосують за хороший, якісний документ", - підкреслив політик.

Читайте також:

В Україні почалося обговорення нового проекту Податкового кодексу

У Тігіпка вважають, що без відміни мораторію на землю неможливий розвиток села

Тігіпко: на рекапіталізацію банків передбачено 20 мільярдів гривень

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: