Роботодавці прогнозують зупинку підприємств та зростання безробіття восени

Роботодавці України передбачають, що уряд може мати до осені невідшкодованого податку на додану вартість 16 мільярдів гривень, що призведе до закриття підприємств.

Федерація роботодавців України спрогнозувала зупинку підприємств та збільшення кількості безробітних восени через невідшкодування ПДВ.

За прогнозами Федерації роботодавців України уряд може мати до осені невідшкодованого податку на додану вартість 16 мільярдів гривень. Про це на прес-конференції сказав голова ради Федерації роботодавців України Дмитро Олійник.

"Це означає, що підприємства будуть продовжувати обезкровлювати, у підприємств будуть забирати обігові кошти, але наше чітке розуміння – межа щодо можливості підприємств за рахунок своїх обігових коштів виживати вже перейдена...З вересня ми будемо мати за системою накопичення безліч підприємств, які будуть зупинятися", - наголосив Олійник.

Через неповернення податку на додану вартість, восени також може збільшитися кількість безробітних.

"В нас є чітке розуміння, що за рахунок зменшення виробництва реальним виробником чи через зупинку конкретного виробника, ми будемо мати в центрах з безробіття, на жаль, нових клієнтів", - запевнив він.

Як відомо, станом на 1 липня 2010 року на обліку в українських центрах зайнятості знаходилося 411,2 тисяч незайнятих громадян, з них статус безробітних мали 398,7 тисяч.

Відзначимо також, що оперативна заборгованість по відшкодуванню ПДВ за станом на 7 липня перевищила 34 млрд гривень

Читайте також:

Кількість безробітних в Україні скоротилася

В Україні 5 млн безробітних, ще 2,5 млн отримують мінімальні зарплати

Заборгованість по сплаті ПДВ перевищила 34 мільярди гривень

Підприємці відмовляються отримувати ПДВ-облігації

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: