Роботодавці розповіли, де шукають працівників, на що звертають увагу та які бонуси пропонують. Опитування

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Понад 70% роботодавців готові підвищити зарплату, аби втримати працівника на посаді.

Задля утримання працівників на посадах понад 70% роботодавців готові підвищити їм зарплати. 69% запропонують премії як додатковий бонус, а 20% дадуть можливість поліпшити кваліфікацію на додаткових курсах.

Про це йдеться в результатах опитування "OLX Робота", в якому взяли участь понад 2200 причетних до підбору персоналу респондентів. Серед них є HR-фахівці та рекрутери, але більшість - майже 1600 - це власники бізнесу.

52% опитаних вважають, що кандидати на посаду повинні вразити професійними навичками, 47% - особистісними якостями. Водночас досвід роботи не є пріоритетним, лише для 38% він грає роль під час найму нового співробітника.

Серед опитаних 62% - з компаній зі штатом до 20 осіб. 60% відчувають брак кадрів. А ось у великих компаніях, де працює понад тисячу співробітників, найменше про цим переймаються, хоча постійно перебувають у пошуку кадрів.

15% опитаних шукають офісних працівників, понад 12% - інженерів на виробництво. Молоді фахівці та студенти цікавлять 11% роботодавців. Найчастіше шукають робочий персонал - майже 36%, однак знайти їх, як виявилося, найважче. Власники пов'язують складність з тим, що потрібні вузькоспеціалізовані співробітники - 42%, а ось рекрутери бачать проблему в низькій заробітній платі - 43%. Серед інших причин назвали активну трудову міграцію - 32%, погану підготовку працівників, безвідповідальність і лінь кандидатів.

На першому інтерв'ю роботодавці в основному звертають увагу на такі характеристики: професійні навички - 52%, особистісні якості - 47% і вже на третьому місці наявність досвіду роботи - 38%. При цьому для власників бізнесу важливіше перші два критерії, менше хвилюють знання мов і відповідність резюме вакансії. Тільки 9% роботодавців цікавить рівень освіти кандидата. Серед важливих особистих навичок вказували відповідальність - 80%, здатність швидко навчатися - 54% і пунктуальність - 38%. Лише для 17% власників бізнесу неконфліктність є важливою рисою.

пошук роботи, інфографіка
OLX

62% опитаних роботодавців готові запропонувати потенційним співробітникам офіційне оформлення, ще 60% обіцяють нормований графік, понад 36% надають оплачувану відпустку, а 31% - оплачуваний лікарняний. Респонденти досить високо оцінюють рівень зарплати в своїй компанії - 41% вважають його ринковим, 25% - трохи вище ринкового і 18% - високим.

З бонусів роботодавці переважно пропонують грошові премії - 74%, курси підвищення кваліфікації оплачують 22% опитаних, мобільний зв'язок компенсують 21%. Також зустрічалися такі варіанти відповідей як гнучкий графік, відпочинок за кордоном, кар'єрне зростання. Роботодавці вважають, що підвищення заробітної плати - це найкращий інструмент для утримання працівника на посаді, саме так відповіли 70% респондентів. З них понад половина готова підвищити зарплату на 10-20%.

44% респондентів шукають співробітників на спеціалізованих сайтах, за рекомендаціями колег - 17%, за рекомендаціями друзів, знайомих - 15%, в соціальних мережах - 11%, і майже 6% розміщують оголошення в газетах, метро та на зупинках.

Про найбільш затребувані професії в Україні читайте на ТСН.ua за цим посиланням.

Відео Опанувати IT-сферу в 64 роки: як пенсіонер успішно пройшов стажування і отримав престижну роботу

Українська компаній узяла на практику 64-річного пенсіонера з Академії наук. Він писав наукові праці й робив прилади для фільтрації води. Із комп'ютерами нічого спільного не мав. Однак чоловік так усього навчився, що на своєму сьомому десятку розпочав справжню кар'єру комп'ютерника.  

Опанувати IT-сферу в 64 роки: як пенсіонер успішно пройшов стажування і отримав престижну роботу

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції