Родичі чернівецького губернатора закуповують цукор мішками

Губернатор Михайло Папієв розповів про те, що  його матір піддалася паніці через "штучний ажіотаж" навколо цін на продукти.

Ажіотаж на ринку продовольства почав охоплювати навіть родини деяких представників влади. Так, після засідання уряду в середу губернатор Чернівецької області Михайло Папієв розповів, як його родина запаслася цукром.

"Мені дзвонить мама і каже: "Міша, я купила мішок цукру. Я правильно зробила?". На що я їй кажу: "Мамо, звичайно неправильно. Ви будете їсти його кілька років, а комусь іншому не вистачить", - розповів Папієв.

Він додав, що його мати піддалася паніці через ажіотаж у пресі і закликав журналістів не нагнітати ситуацію з продовольством.

Як повідомляє Державна служба статистики, у січні 2011 року споживчі ціни підвищилися на 1,0%. Порівняно із січнем 2010 року в січні 2011 року споживчі ціни зросли на 8,2%.

На початку лютого, Антимонопольний комітет зобов'язав суб'єктів підприємницької діяльності привести оптові та роздрібні ціни до економічно обґрунтованого рівня. Комітет висунув таку вимогу 8 групам цукрових заводів, 11 виробникам цукру, що не інтегровані в групи, 9 великим оптовим постачальникам та 8 найбільшим торговельним мережам.

Крім того, прем'єр-міністр Микола Азаров повідомив, що уряд підписав меморандуми про стабілізацію цін з виробниками цукру, соняшникової олії і гречки.

Читайте також:

Київська влада встановила граничні ціни на продукти харчування

В київських магазинах вводять ліміт на продукти

У Києві вартість гречки перевалила за 30 гривень

ВідеоПапієв про "штучний ажіотаж" навколо цін на продукти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: