"Родовід Банк" заперечує знищення документів по рекапіталізації

В банку заявили про готовність надавати повну інформацію і співробітничати з Головним Контрольно-ревізійним управлінням України.

Сьогодні, 26 березня, "Родовід Банк" спростував інформацію про знищення документів, що стосуються його рекапіталізації, повідомили у фінустанові.

"Щодо заяви представників Контрольно-ревізійного управління про ліквідацію документів по рекапіталізації "Родовід Банку" тимчасова адміністрація повідомляє, що дана інформація не відповідає дійсності", - указується в повідомленні.

Крім того, в банку повідомили, що планові перевірки органами СБУ і МВС проводяться відповідно до поданих "Родовід Банком" заявами відносно неплатоспроможних клієнтів і їх неліквідних застав.

Також тимчасова адміністрація "Родовід Банку" заявляє про готовність надавати повну інформацію і співробітничати з Головним Контрольно-ревізійним управлінням України.

"Родовід Банк" розраховує, що при формуванні ревізійної комісії банку представник ГоловКРУ увійде до її складу, що дозволить розкривати інформацію в оперативному режимі і уникнути непорозумінь в майбутньому", - резюмується в повідомленні.

Нагадаємо, що повідомлення про спробу знищити документи по рекапіталізації фінустанови з'явилася в ЗМІ 25 березня з посиланням на представників ГоловКРУ.

Як повідомлялося, НБУ ввів тимчасову адміністрацію в "Родовід Банк" в березні 2009 року строком на один рік.

Спочатку мораторій на задоволення вимог кредиторів був встановлений на строк до 15 вересня, але пізніше він був продовжений окремим рішенням НБУ до 15 грудня 2009 року, а потім - до 15 березня 2010 року. 15 березня він був продовжений ще на два місяці.

"Родовід Банк" бере участь в урядовій програмі рекапіталізациі банків, уряд отримав під контроль 99,99% акцій банку.

Згідно даним Нацбанку, на 1 січня 2010 року за розміром загальних активів "Родовід Банк" займав 15-е місце ( 16,952млрд грн) серед 179 діючих банків.

Читайте також:

У "Родовід Банку" намагалися знищити документи, пов'язані з рекапіталізацією

У "Родовід Банку" продовжили тимчасову адміністрацію на два місяці

Мінфін намагається заблокувати роботу Родовід Банку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: