"Родовід Банк" звинувачує адміністратора "Укрпромбанку" в саботажі

У "Родовід Банку" заявили, що в затримці виплат клієнтам "Укрпромбанку" винна тимчасова адміністрація останнього.

Тимчасова адміністрація "Укрпромбанку" зриває переведення вкладів клієнтів, і тим самим ставить під загрозу виконання "Родовід Банком" зобов'язань перед вкладниками.

У фінустанові відзначають, що не можуть оформити реєстри зобов'язань по депозитах і поточних рахунках у зв'язку з тим, що до цього часу не отримали від "Укрпромбанку" первинні документи.

У зв'язку з цим адміністрація банку просить Мінфін, НБУ та тимчасового адміністратора Укрпромбанку Костянтина Раєвського "докласти максимум зусиль для своєчасного виконання "Родовід Банком" зобов'язань перед вкладниками "Укрпромбанку".

Як повідомлялося, "Родовід Банк" оголосив про початок реєстрації вкладників-фізосіб Укрпромбанку в електронній черзі, відповідно до якого передбачається виплата вкладів.

Видачу депозитів банк планує розпочати 23 листопада.

Як повідомив один із клієнтів банку, через великий наплив бажаючих зареєструватися ані на сайті, ні по телефону наразі неможливо.

"З 10 години ранку намагаємося зареєструватися в електронній черзі для отримання депозиту, який, за рішенням НБУ, передано до "Родоводу". Але сайт просто "лежить" і зайти за вказаним URL неможливо", - сказав клієнт.

Нагадаємо, вкладниками "Укрпромбанку" є 461 тис. фізичних осіб. Тимчасова адміністрація діє в ньому з січня 2009 року.

Читайте також:

У "РодовідБанку" поки немає грошей для вкладників "Укрпромбанку"

"Укрпромбанк" оголосив список проблемних позичальників

Тимошенко: "Укрпромбанк" буде ліквідовано

Держава вирішила ліквідувати "Укрпромбанк"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: