"Родовід Банку" виділять ще 4 мільярди бюджетних коштів

Кабінет міністрів України прийняв рішення про докапіталізацію "Родовід Банку" на 3,95 млрд грн.

Уряд вирішив збільшити статутний капітал проблемного "Родовід Банку" на 47%, або на 3,95 мільярда гривень - до 12,36 мільярда гривень в рамках здійснення операції з переведення його вкладників у "Ощадбанк", повідомив міністр фінансів Федір Ярошенко.

За його словами, ці кошти будуть використані для проведення виплат вкладникам "Родовід Банку" шляхом їх переведення в "Ощадбанк".

Міністр відмітив, що "Ощадбанк" докапіталізовують "для збереження стабільності при здійсненні виплат вкладникам "Родовід Банку". Вказані кошти будуть залучені за рахунок випуску семирічних облігацій внутрішньої державної позики під 9,5% річних.

За інформацією першого заступника голови Національного банку України Юрія Колобова, вклади виплачуватимуть у тій валюті, в якій вони були здійснені. Для виплати валютних вкладів Нацбанк має намір підтримати "Ощадбанк" і продавати йому валюту.

Нагадаємо, в середині 2009 року проблемний "Родовід Банк" був рекапіталізований за рахунок державних коштів. Незважаючи на це, у кінці 2010 року у банку загострилися проблеми з платоспроможністю.

15 березня президент Віктор Янукович доручив Кабінету Міністрів і НБУ розв'язати проблему вкладників "Родовід Банку".

23 березня було прийнято рішення здійснювати виплати вкладникам "Родовід Банку" через "Ощадбанк".

Читайте також:

СБУ закінчила розслідування справи екс-управляючого "Родовід-банку"

Вкладники "Родовід Банку" перебазуються в "Ощадбанк"

Родовід Банк заплатив колекторам понад 100 мільйонів гривень

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: