"Родовід" виплатить депозити вкладникам "Укрпромбанку" за два місяці

Вкладники "Укрпромбанку" переоформили свої депозити в "Родовід Банку" на суму близько 800 мільйонів гривень.

"Родовід Банк" планує провести основну частину виплат вкладникам "Укрпромбанку" до лютого 2010 року, повідомив тимчасовий адміністратор "Родовід Банку" Сергій Щербина.

"Ми сподіваємось, що основна маса (вкладників "Укрпромбанку") за грудень-січень повністю буде обслужена", - сказав він.

Також на брифінгу в Києві у понеділок Щербина повідомив, що в електронній черзі зареєструвалися близько 80 тисяч вкладників "Укрпромбанку". Вкладники "Укрпромбанку" переоформили свої депозити в "Родовід Банку" на суму близько 800 млн грн і зняли з депозитних рахунків близько 150 млн грн.

Крім того, "Родовід Банк" отримав окремий реєстр 344 вкладників Укрпромбанку, які вели судові справи з "Укрпромбанком" і погодилися на мирове врегулювання питання повернення депозитів.

Варто також наголосити, що всього вкладників, які вели судові справи з "Укрпромбанком", - 2 тисячі осіб, сума їх депозитів становить 200 млн грн, сказав Щербина.

Щербина також зазначив, що "Родовід Банк" розпочав виплату депозитів у доларах і незабаром почне виплату депозитів у євро, тоді як раніше вкладники "Укрпомбанку" могли забрати свої депозити, оформлені у валюті, в гривневому еквіваленті за курсом "Нацбанку".

"Валюту купили на відкритому ринку. Почали вже сьогодні видавати в доларах, (...) найближчим часом почнемо виплати в євро", - сказав він.

За його словами, Національний банк України готовий за графіком продавати "Родовід Банку" валюту для виплати валютних депозитів вкладникам "Укрпромбанку".

Як раніше повідомлялося, усі зобов'язання "Укрпромбанку" щодо вкладів фізичних осіб, які погодилися на мирове врегулювання питання повернення депозитів, повинні бути передані в "Родовід Банк" до 16 грудня.

Мова йде про зобов'язання перед тими вкладниками, які отримали судові рішення про повернення депозитів, але в добровільному порядку відкликали виконавче провадження або підписали тристоронню мирову угоду з "Укрпромбанком" і "Родовід Банком" і затвердили її в суді.

Нагадаємо, "Родовід Банк" 23 листопада розпочав виплати фізичним особам - вкладникам Укрпромбанку.
Кабінет міністрів України на засіданні 11 листопада прийняв рішення про докапіталізацію "Родовід Банку" на суму 5,6 млрд грн для виплати депозитів фізичним особам - вкладникам "Укрпромбанку".

"Родовід Банк" бере участь в урядовій програмі рекапіталізації банків: уряд отримав під контроль 99,97% акцій банку.

У "Родовід Банк" переведені зобов'язання з виплати вкладникам Укрпромбанку на загальну суму 6,9 млрд грн, передаються також активи Укрпромбанку - регіональна мережа і кредитний портфель.

Вкладниками "Укрпромбанку" є 461 тисяча фізичних осіб. Тимчасова адміністрація в ньому діє з січня поточного року.
Згідно з даними Нацбанку, на 1 жовтня 2009 року за розміром загальних активів "Укрпромбанк" займав 18-е місце (10,223 млрд грн) серед 182 банків, що діяли в країні, Родовід Банк - 24-е місце (9,098 млрд грн).

Читайте також:

"Родовід" почав повертати гроші вкладникам "Укрпромбанку"

Уряд дасть 5,6 млрд грн на виплати вкладникам "Укрпромбанку"

Клієнти "Укрпромбанку" атакують "Родовід Банк"

"Родовід Банк" звинувачує адміністратора "Укрпромбанку" в саботажі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: