Rolls-Royce допоможе будувати "Північний потік"

Rolls-Royce постачатиме насоси для газопроводу "Північний потік".

Британська компанія Rolls-Royce виграла контракт на постачання насосів для газопроводу "Північний потік", який пов'яже Росію і Німеччину дном Балтійського моря. Про це йдеться в офіційному прес-релізі Rolls-Royce. Сума контракту не називається. Перші постачання насосів почнуться в травні 2010 року.

Очікується, що підводна частина газопроводу буде побудована в 2009-2011 роках. Цим планам можуть перешкодити країни Північної Європи і Прибалтики, які виступають за детальну екологічну перевірку "Північного потоку". Вони побоюються, що при будівництві газопроводу може бути зачеплене поховання хімічної зброї часів Другої світової війни.

Газопровід "Північний потік" вигідний "Газпрому", оскільки дозволить російській компанії постачати газ до Західної Європи без посередників. В той же час в Німеччині сподіваються, що паливо, поставлене "Північним потоком", буде дешевше, оскільки виробникам не платитимуть за транзит.

Акціонерами проекту "Північний потік" є російський "Газпром", німецькі BASF і E.ON Ruhrgas, а також нідерландська Gasunie.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: