Роман Абрамович та Лакшмі Міттал стали найбагатшими британцями

За рік у Британії поменшало мільярдерів: з 75 до 43 осіб, їхні втрати склали 155 млрд фунтів. Лідери рейтингу - індус та росіянин.

Індієць Лакшмі Міттал та росіянин Роман Абрамович стали, відповідно, першим та другим багатіями Великобританії.

Рейтинг щорічно складає газета The Sunday Times.

Перше місце в рейтингу найбагатших жителів Великобританії зберіг сталеливарний магнат Лакшмі Міттал.

В порівнянні з 2008 роком його статки скоротилися на 16,9 мільярди фунтів стерлінгів. Однак це не завадило Мітталу з 10,8 мільярдами фунтів очолити список багатіїв.

Статки Романа Абрамовича укладачі рейтингу оцінюють в 7 мільярдів фунтів стерлінгів, що на 4,7 мільярди менше, ніж роком раніше.

Тріцю лідерів рейтингу найбагатших мешканців Великобританії замикає герцог Вестмінстерський зі 6,5 мільярдами фунтів стерлінгів.

З 2008 року герцог Вестмінстерський – найбільший землевласник Великобританії – став біднішим лише на 500 мільйонів фунтів.

Серед найбагатших людей Великобританії знову названо ще одного росіянина – співвласника футбольного клубу "Арсенал" бізнесмена Алішера Усманова.

У рейтингу 2009 року він посідає 18-е позицію зі статком у 1,5 мільярди фунтів стерлінгів.

У 2008 році The Sunday Times оцінював статки Усманова в 5,7 мільярдів фунтів стерлінгів, що дозволяло йому зайняти п'яте місце.

Укладачі рейтингу відзначають, що сукупний стан 1000 найбагатших британців в 2009 році оцінюється в 258,27 мільярдів фунтів стерлінгів. Це на 37% менше, ніж роком раніше.

Число мільярдерів, що проживають у Великобританії, минулого року знизилося з 75 до 43 людей. Мінімальний статок, необхідний, аби потрапити у до ТОП-1000 найбагатших британців в 2009 році склав 55 мільйонів фунтів.

Роком раніше нижні строчки в рейтингу багатіїв посідали британці, що мали у своємо розпорядженні не менше 80 мільйонів фунтів стерлінгів.

Рейтинг The Sunday Times Rich List ділиться на декілька категорій. Зокрема, найбагатших британців, шотландців, жінок, молодих мільйонерів, представників шоу-бізнесу.

Список найбагатших музикантів був оприлюднений 24 квітня. Його очолив Клайв Калдер - творець лейблу Zomba Records. На другому місці композитор Ендрю Ллойд Веббер, а третє місце посів Пол Маккартні.

Читайте також:

Найзаможніші моделі

Найзаможніші музиканти за версією Forbes

Кожен другий мільярдер є українцем

Вітчизняні товстосуми

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: