Російська економіка повернулася на докризові позиції

Fitch покращило рейтинг Росії на "стабільний", повернувши його на докризові позиції.

Міжнародне рейтингове агентство Fitch змінило прогноз рейтингу Росії на "стабільний" з "негативного".

Довгострокові рейтинги дефолту емітента РФ за зобов'язаннями в іноземній і національній валюті підтверджені на рівні "BBB".

Наприкінці минулого року міжнародне рейтингове агентство Standard & Poor's переглянуло прогноз по рейтингах Росії з "Негативного" на "Стабільний".

Одночасно агентство підтвердило суверенні кредитні рейтинги РФ: довгостроковий та короткостроковий рейтинги по зобов'язаннях в іноземній валюті - "BBB/A-3", довгостроковий та короткостроковий рейтинги по зобов'язаннях у національній валюті - "BBB + / A-2". Оцінка ризику переказу і конвертації валюти для російських несуверенних позичальників залишається на рівні "ВВВ".

"Зміна рейтингу Росії на "стабільний " з "негативного" відображає збільшення нашої впевненості в економічній та фінансовій стабільності країни", - заявив глава аналітичної групи Fitch з суверенних рейтингів у країнах Європи з економікою, що розвивається, Едвард Паркер.

"Такі фактори, як підвищення цін на нафту, відновлення припливу капіталу в приватний сектор, підйом економічної активності, зниження інфляції, скорочення ризиків для банківського сектора, а також більш низький, ніж очікувалося, дефіцит бюджету Росії в 2009 році, підтримали наше рішення змінити в кращий бік прогноз рейтингу ", - відзначив він.

У той же час агентство зберігає стурбованість щодо якості активів і очікує, що сукупні проблемні кредити (проблемні кредити плюс реструктуровані кредити) досягнуто піка на рівні близько 25% в порівнянні з 19% у жовтні 2009 року.

Читайте також:

Долар на міжбанку знову подорожчав

Євро обвалилося на світових валютних ринках

Ціна на нафту досягла місячного мінімуму

У Києві на одну вакансію претендують 300 людей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: