Російська компанія купила "Укррічфлот"

Інвестиційна компанія "Велес Капітал" сконцентрувала понад 70% акцій судноплавної компанії "Укррічфлот".

Інвестиційна компанія "Велес Капітал" сконцентрувала понад 70% акцій судноплавної компанії "Укррічфлот", повідомило джерело в інвесткомпанії.

За його словами, "Велес Капітал" скупила акції в інтересах акціонерів "Містобанк" і "Енергетичний стандарт", які мають намір збільшити частку ринку "Укррічфлоту" й прибутковість компанії.

"Скупка акцій була почата в 2006 році й тривала більше року", - сказав він.

Планується, що 12 жовтня відбудуться збори акціонерів "Укррічфлоту" в новому складі. На зборах планується змінити керівництво компанії, а також затвердити стратегію її розвитку.

Раніше спостережна рада "Укррічфлоту" звільнила з посади президента компанії Павла Підлісного, призначивши замість нього виконуючим обов'язки Михайла Чубая, що раніше був комерційним директором компанії.

"Укррічфлот" зареєстрований у вигляді відкритого акціонерного товариства. 2006 рік компанія завершила із прибутком 24,3 млн. гривень і доходом 532 млн. гривень.

200 суден "Укррічфлоту" здійснюють перевезення між 40 портами країн Європи й Азії.

ТОВ "Велес Капітал" - російська інвестиційна компанія працює на ринку з 1995 року - спочатку в складі групи ПАКК за назвою ПАКК "Інвест Сервіс" і, пізніше, ПАКК "Капітал". Після 2001 року "Велес Капітал".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: