Російська та німецька залізниці об'єдналися

Сьогодні в Москві підписано заяву про створення спільного підприємства ЗАТ ”Євразія Рейл Лоґістикс” за участю залізниць Росії, Німеччини, Польщі й Білорусі.

Російська залізниця (Фото: autoreview.ru)
Для об'єднаного залізничного руху було обрано амбіційну назву "євразійського" (Фото: autoreview.ru)

Про це повідомляє УНІАН із посиланням на прес-службу ВАТ «Російські залізниці». 

Згідно з повідомленням, метою створення СП є оптимізація перевізного процесу, спрямована на підвищення якості транспортних послуг і збільшення обсягів вантажів між Росією та Західною Європою, що перевозяться залізничним транспортом у рамках міжнародного транспортного коридору №2 (Берлін – Варшава – Мінськ – Москва – Нижній Новгород).
Оптимізації процесу перевезень вантажів буде досягнуто за рахунок впровадження єдиних перевізних документів, розвитку інформаційного обміну між залізницями і контрольними органами, скорочення втрат часу й ресурсів на технологічних стиках залізниць. 

Розмір статутного капіталу ЗАТ ”Євразія Рейл Лоґістикс” становить 1 млн. 670 тис. рублів. Частка ВАТ ”Російські залізниці” в статутному капіталі становить 40,1%, частка ”Рейліон Дойчланд АҐ” – 34,9%, Польських залізниць – 15%, Білоруських залізниць - 10%. Спільне підприємство зареєстровано в Москві. 

Представником ВАТ ”Російські залізниці” для участі в зборах засновників і загальних зборах акціонерів ЗАТ був раніше призначений віце-президент ВАТ ”Російські залізниці” Сергій Козирєв. 

Документ було підписано в рамках 70-ї сесії Генеральної асамблеї Міжнародного союзу залізниць, яка сьогодні проходить у Москві. 

Нагадаємо, що Рада директорів ВАТ ”Російські залізниці” 23 квітня схвалила створення спільного підприємства ”Євразія Рейл Лоґістикс” за участю Railion Deutschland, ”Російські залізниці”, Польських і Білоруських залізниць. 

ВАТ ”Російські залізниці” створено 1 жовтня 2003 року на базі міністерства шляхів сполучення РФ. 100% акцій компанії належать державі.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: