Російські колектори візьмуться за боржників-українців

Російські компанії зі стягнення боргів виходять на ринок колекторських послуг в Україні.

Російське колекторне агентство "Центр ЮСБ" планує найближчим часом вийти на український ринок колекторських послуг.

Як повідомив голова ради директорів "Центру ЮСБ" Олександр Федоров, "Центр" вже має низку домовленостей з клієнтами, з якими компанія працює в Росії, щодо стягнення заборгованостей з їхніх боржників в Україні.

"Наші міжнародні клієнти попросили нас вийти на ринок колекторських послуг в Україні", - заявив Федоров.

За його словами, сьогодні український ринок корпоративного колекторства недостатньо розвинений, тому клієнти його агентства розраховують, що російська компанія зможе ефективніше здійснювати стягнення заборгованостей.

Федоров наголосив, що серед клієнтів його компанії зі стягнення заборгованостей в Україні є низка як міжнародних, так і російських компаній, зокрема стільникові компанії, "Внешторгбанк". Він також додав, що його клієнтом по Україні є одна афільована з "Газпромом" структура, яка хоче стягнути з українських компаній борг у 3 млн доларів.

Серед українських компаній, з яких планується стягнути заборгованість, Федоров назвав насамперед компанії, що спеціалізуються на торгівлі електронікою. За його словами, найближчим часом з цими компаніями будуть проведені переговори на предмет повернення ними заборгованості.

Він також зазначив, що на відміну від українських колекторських компаній, які роблять більший упор на юридичні методи, прагнучи повернути заборгованість через суд, його компанія більше концентрує свою увагу на позасудових процедурах, широко застосовуючи у тому числі й PR-складову.

Читайте також:

Черновецькому не дозволили "вибивати" гроші з киян через колекторів

Українські колектори об'єдналися в асоціацію

У "Нафтогазі" розповіли, хто з комунальників не платить за газ

Лихварі позичають українцям сотні тисяч гривень під 60% на місяць

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: