Російський фінансист подарував дочці половину банку

Бенефіціар "Центркомбанку" віддав 50% акцій своїй 25-річній дочці, пояснивши це тим, що вона "народилася як би начальником".

Сергій Веремєєнко
Сергій Веремєєнко. Фото compromat.ru
Російський підприємець Сергій Веремєєнко подарував своїй 25-річній дочці Маргариті 50% в капіталі "Центркомбанку".

"Старшій дочці я подарував половину банку - узяв 50% акцій і віддав. Потім подарував 51% декількох будівельних компаній", - розповів Веремєєнко у телепрограмі "Російські сенсації".

"Адже їй працювати треба на готовому виробництві, вже створеному, - будь то банк, будівельна компанія. Їй не треба доводити комусь, що вона вміє щось робити, тому що вона народилася як би начальником", - вважає він.

У тій же програмі Маргарита зізналася, що подарунок батька шокував її.

"Це було для мене певним шоком, тому що куди подітися з таким подарунком... Я не намагаюся вискочити вперед, тому що це не професійно, а у нас абсолютно ділові стосунки з татом", - сказала дівчина.

Сергій Веремєєнко є бенефіціаром "Центркомбанку", раніше він був відомий як співвласник "Межпромбанку", який він заснував на початку 90-х разом з Сергієм Пугачовим. У 2003 році Веремєєнко невдало балотувався на посаду президента Башкирії, а незабаром після цього розійшовся з Пугачовим і почав розвивати власний бізнес.

За даними ЗМІ, Маргарита Веремєєнко очолює інвестиційний департамент Центркомбанка. Їй 25 років, в 2006-му вона закінчила факультет міжнародного бізнесу і ділового адміністрування Московського державного інституту міжнародних відносин.

Читайте також:

Російський олігарх відправив керувати "Аерофлотом" свого тримісячного сина

Яні Рудьковській подарували шубу за 25 тисяч євро

Доронін розлучився заради Наомі Кемпбелл

Після скарг Ющенка на втрату кота, йому подарували кошеня за 1000 гривень

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: