Російський газ у наступному кварталі подорожчає в півтора рази

"Нафтогаз" розраховує платити Росії за газ 305,2 доларів за тисячу кубометрів. Остаточна ціна стане відома до 10 січня.

НАК "Нафтогаз України" прогнозує, що ціна російського газу для України в першому кварталі 2010 року складе 305,2 доларів за тисячу кубометрів проти 208 доларів у четвертому кварталі 2009 року. Такі дані оприлюднила Нацкомісія регулювання електроенергетики (НКРЕ).

Як повідомив начальник управління цінової і тарифної політики нафтогазового комплексу НКРЕ Володимир Семенець, такі дані надав у комісію "Нафтогаз" для розрахунку граничних цін на газ для споживачів. Остаточна ціна на газ стане відома до 10 січня.

Раніше "Газпром" заявляв, що ціна імпортного газу для України в першому кварталі 2010 року складатиме від 300 до 310 доларів за тисячу кубометрів.

Як відомо, згідно з довгостроковим газовим контрактом, підписаному ВАТ "Газпром" і НАК "Нафтогаз", з 1 січня 2010 року Україна купуватиме газ у Росії за ринковою європейською ціною без знижок.

Нагадаємо, у першому кварталі 2009 року ціна на газ для України складала 360 доларів за тисячу кубометрів, у другому кварталі вона знизилася до 270,95 доларів, у третьому - до 198,34 доларів. У четвертому кварталі ціна на газ для України складає 208 доларів за тисячу кубометрів.

Читайте також:

"Нафтогаз" побажав "Газпрому" упевненості в завтрашньому дні

"Нафтогаз" заявляє про відсутність загроз для транзиту російської нафти

"Газпром" заявив про проблеми в Україні з відбором газу

"Нафтогаз" не дає документи Секретаріату Ющенка без дозволу Росії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: